کارکرده Fallout 76

توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید.
توضیحات:
بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.
 

Fallout 76
بتسدا (Bethesda) از Fallout 76 به عنوان بزرگترین بازی ساخته شده‌ی خود تا به امروز یاد می‌کند. بنابر گفته‌ی این شرکت، Fallout 76 چهار برابر بزرگتر از Fallout 4 است که با توجه به سابقه‌ی کاری آن‌ها در ساخت عناوین نقش آفرینی منحصر به فرد، مطمئنا شاهد وجود بخش‌ها و ماموریت‌های متنوع بسیاری خواهیم بود.
 
 

سری عناوین Fallout همیشه تلاش داشتند تا اتمسفری مرده و جنگ‌زده را به بازی‌باز ارائه دهند که تا آخرین نسخه‌ی منتشر شده نیز می‌توان گفت که این کار به بهترین نحو ممکن انجام شد.
 

بازی‌هایی که توسط شرکت بتسدا تولید و عرضه می‌شوند از نظر محتویات جانبی بسیار غنی هستند به خصوص اگر بخش داستانی این بازی‌ها چنگی به دل نزند معمولا محتویات جانبی ‌آن‌ها بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. بازی Fallout 76 نیز از این قاعده مستثنی نیست و به تازگی بتسدا تایید کرده است که این بازی بیش از ۱۵۰ ساعت محتویات جانبی خواهد داشت.
 

بدون تردید در بازی‌های جدید امروزی، بخش شخصی‌سازی یکی از مهم‌ترین بخش‌ها به شمار می‌رود که تنوع و البته وجود گزینه‌ها و آیتم‌های مختلف، می‌تواند در آن بسیار تاثیرگذار باشد. حال شرکت بتسدا (Bethesda) یعنی سازنده‌ی بازی Fallout 76، سعی کرده تا یک بخش شخصی‌سازی غنی و پرجزئیات در این اثر وجود داشته باشد و به همین دلیل، اخیرا اطلاعات جدیدی را از آن منتشر کرده است.
 

قطعا یکی از مهم‌ترین ارکان یک بازی ویدئویی موسیقی متن آن است. موردی که به راحتی می‌تواند در لذت‌بخش بودن آن عنوان تاثیر مستقیم داشته باشد. یکی از مواردی که می‌توان در رابطه با استودیو‌ی بتسدا (Bethesda) اعلام کرد آن است که این شرکت در حیطه‌ی موسیقی عناوینی که می‌سازد سنگ تمام می‌گذارد.
 
 

پول رایج درون بازی که برای خریداری از فروشگاه Atomic Shop باید از آن‌ها استفاده کرد، اتم‌ها خواهد بود که می‌توانید با انجام کارهای مختلفی در بازی، آن‌ها را به دست آورید. برای مثال، ماموریت‌های داستانی یا فرعی موجود، می‌تواند میزان اتم‌های قابل توجه‌ای را به شما ارائه دهد. از سویی دیگر، چالش‌های مختلفی به طور هفتگی یا ماهانه که از تنوع خوبی برخوردار هستند، در بازی در دسترس کاربران قرار می‌گیرند تا با تکمیل آن‌ها، بتوانید اتم‌ها را به دست آورید.
نقشه بازی Fallout 76:

 

 
نسخه کالکتور ادیشن عنوان Fallout 76 به اسم Power Armor:
 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب