منوی سایت
سبد خرید

Square Enix

تولید کننده :: Square Enix مدل :: PS5
توضیحات:قبل از ثبت سفارش با مدیریت هماهنگ بفرمایید. Marvel AVENGERS طرفداران دنیای مارول و مجموعه سینمایی اونجرز همیشه این سوال را در ذهن خود داشته اند که چرا تا کنون هیچ بازی ویدیویی سطح بالایی برای این عنوان ساخته نشده است و حال استودیو کریستال داینامیکس و ناشر محبوب صنعت گیم اسکوئر انیکس هواد..
1,320,000 تومان
تولید کننده :: Square Enix مدل :: PS5
  Final Fantasy VII Remake intergrade final fantasy vii  یکی از شاهکارهای دنیای ویدیو گیم است که از سال ۲۰۰۶ همواره زمزمه هایی از ساخت یک ریمیک از آن به گوش می رسید.عنوانی که با داستان شاهکار و کاراکترهای جذاب و بی نظیر خود و آن موسیقی جادویی ،بر روی PS1محبوبیت زیادی پیدا کرد و..
1,290,000 تومان
تولید کننده :: Square Enix مدل :: PS5
توضیحات:قبل از ثبت سفارش با مدیریت هماهنگ بفرمایید. Balan wonderworld ..
1,200,000 تومان
تولید کننده :: Square Enix مدل :: Reg 2
Shadow of The Tomb Raider  Limited SteelBook Edition   بازی از جایی آغاز می‌شود که لارا و جونا در حال سفر هستند و به دلیل شدت گرفتن طوفان هلیکوپتر آن‌ها سقوط کرده و لارا همراهانش را گم می‌کند. اما آن‌ها به چه دلیل و به کجا در حال سفر هستند؟ بازی بای یک فلش بک به این سوال ما پاسخ..
910,000 تومان
تولید کننده :: Square Enix مدل :: Reg 2
MineCraft Dungeons (Hero Edition)   .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;}   ..
749,000 تومان
تولید کننده :: Square Enix مدل :: Reg 2
  Kingdom Hearts 3   پس از مدت ها انتظار بازی Kingdom Hearts 3  به بازار عرضه و در دسترس بازی بازان قرار گرفت و تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده است که بخش های مختلف بازی را نشان می دهد.از جمله ویژگی های تریلر بازی شخصیت اصلی بازی سورا Sora می تواند به سلاح های مختلف ..
530,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 61 (6 صفحه)