منوی سایت
سبد خرید

Square Enix

تولید کننده :: Square Enix مدل :: Reg 2
MineCraft Dungeons PS4 (Hero Edition)   .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;}   ..
900,000 تومان
تولید کننده :: Square Enix مدل :: Second-Hand
MineCraft Dungeons PS4 کارکرده (Hero Edition) توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.   .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:..
740,000 تومان
تولید کننده :: Square Enix مدل :: Reg 2
Shadow of The Tomb Raider PS4 بازی از جایی آغاز می‌شود که لارا و جونا در حال سفر هستند و به دلیل شدت گرفتن طوفان هلیکوپتر آن‌ها سقوط کرده و لارا همراهانش را گم می‌کند. اما آن‌ها به چه دلیل و به کجا در حال سفر هستند؟ بازی بای یک فلش بک به این سوال ما پاسخ می‌دهد.   .h_iframe-aparat_embed_..
700,000 تومان
تولید کننده :: Square Enix مدل :: Reg 2
Just Cause 4 PS4   بازی Just Cause 4، دنباله نسخه سوم سری بازی‌های محبوب Just Cause است که در سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد و برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشرشد. در این بازی، بار دیگر کنترل ریکو رودریگرز را بر عهده خواهیم گرفت؛ شخصی که ..
700,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 107 (9 صفحه)