منوی سایت
سبد خرید

Rockstar

تولید کننده :: Rockstar مدل :: Reg 2
  Red Dead Redemption 2   کمپانی راکستار(rockstar) را می توان بزرگ ترین سازنده ی عناوین جهان ازاد در تاریخ دانست. ناشری که در سال ۱۹۹۸ به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت عظیم تیک تو(take two) تاسیس شد و از ان تاریخ تا به امروز، ناشر برخی از برجسته ترین و برترین عناوین تاریخ دنیا..
790,000 تومان
کارکرده Red Dead Redemption 2
موجود نیست
تولید کننده :: Rockstar مدل :: Second-Hand
Red Dead Redemption 2 کارکردهتوجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. کمپانی راکستار(rockstar) را می توان بزرگ ترین سازنده ی عناوین جهان ازاد در تاریخ دانست. ناشری که در سال ۱۹۹۸ به عنوان ز..
ناموجود
کارکرده L.A Noire
موجود
تولید کننده :: Rockstar مدل :: Second-Hand
L.A Noire توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.   ..
ناموجود
Red Dead Redemption 2 Xbox
موجود نیست
تولید کننده :: Rockstar مدل :: Xbox
  Red Dead Redemption 2 کمپانی راکستار(rockstar) را می توان بزرگ ترین سازنده ی عناوین جهان ازاد در تاریخ دانست. ناشری که در سال ۱۹۹۸ به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت عظیم تیک تو(take two) تاسیس شد و از ان تاریخ تا به امروز، ناشر برخی از برجسته ترین و برترین عناوین تاریخ دنیای بازیها..
ناموجود
L.A Noire Xbox one
موجود نیست
L.A Noire Nintendo Switch
موجود نیست
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)