منوی سایت
سبد خرید

SEGA

تولید کننده :: SEGA مدل :: Reg All
Lost judgment PS4شماره اول از بازی Judgment در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. بازی که به صورت مجزا در دنیای یاکوزا جریان داشت و بازیکن را در نقش یک کارگاه قرار می‌داد،این در حالی است که سری یاکوزا از همان شماره اول بازیکن را به دل گروه‌های یاکوزا می برد و در دل قتل، فساد، مواد مخدر و جنگ‌ های بین گروهی یاکوزا..
1,360,000 تومان
تولید کننده :: SEGA مدل :: PS5
Lost judgment PS5شماره اول از بازی Judgment در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. بازی که به صورت مجزا در دنیای یاکوزا جریان داشت و بازیکن را در نقش یک کارگاه قرار می‌داد،این در حالی است که سری یاکوزا از همان شماره اول بازیکن را به دل گروه‌های یاکوزا می برد و در دل قتل، فساد، مواد مخدر و جنگ‌ های بین گروهی یاکوزا..
1,300,000 تومان
تولید کننده :: SEGA مدل :: PS5
 JUDGMENT PS5 judgment یک عنوان اکشن ماجراجویی که در دنیای یاکوزا جریان دارد و در واقع یک اسپین آف از این سری به حساب می آید . بازی  داستان یک کاراگاه خصوصی به نام تاکایوکی یاگامی را روایت می کند و به تلاش های وی برای حل یک پرونده قتل  می پردازد و بازی از روایت داستان و اتم..
1,250,000 تومان
تولید کننده :: SEGA مدل :: Reg All
Sonic Colours Ultimate PS4بازی‌ Sonic Colors ultimate عنوانی در سبک پلتفرمر (سکو‌بازی) است که رگه هایی از ماجراجویی را نیز در خود جای داده است. مانند همیشه شخصیت اصلی داستان بازی ،سونیک خارپشت دوست‌داشتنی است که وظیفه دارد به همراه دوستانش به جنگ دکتر اگمن برود. هسته اصلی گیم‌پلی بازی همانند عناوین ..
1,100,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 47 (4 صفحه)