منوی سایت
سبد خرید

Team ninja

تولید کننده :: Team ninja مدل :: PS5
Nioh Collection بازی Nioh2  بر خلاف اینکه نسخه دوم سری است اما از نظر داستانی حکم پیش درآمد نسخه یک را دارد.داستان بازی در دوران سن گوکو در ژاپن و در قرن شانزدهم جریان دارد.بازی شما را در نقش Hiddy قرار می دهد که همراه با دوست خود Tokichiro به Oda Nobunaga خدمت می کنند. پس از محاصره شدن..
1,040,000 تومان
تولید کننده :: Team ninja مدل :: Reg 2
  NIOH 2 بازی Nioh2  بر خلاف اینکه نسخه دوم سری است اما از نظر داستانی حکم پیش درآمد نسخه یک را دارد.داستان بازی در دوران سن گوکو در ژاپن و در قرن شانزدهم جریان دارد.بازی شما را در نقش Hiddy قرار می دهد که همراه با دوست خود Tokichiro به Oda Nobunaga خدمت می کنند. پس از محاصره شد..
580,000 تومان
کارکرده Nioh 2 کارکرده Nioh 2
موجود نیست
تولید کننده :: Team ninja مدل :: Second-Hand
  توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت (09374245252) ، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد.   NIOH 2 بازی Nioh2  بر خلاف اینکه نسخه دوم سری است اما از نظر داستانی حکم پیش درآمد نسخه یک را دارد.داستان ب..
ناموجود
کارکرده NIOH
موجود نیست
تولید کننده :: Team ninja مدل :: Second-Hand
NIOH توجه:قبل از ثبت سفارش،حتما از طریق تماس با مدیریت، از موجودی و ریجن بازی اطلاع کسب نمایید. توضیحات: بازی اورجینال و کارکرده (دست دوم) می باشد. ..
ناموجود
Nioh 2 Special Edition SteelBook Nioh 2 Special Edition SteelBook
موجود نیست
تولید کننده :: Team ninja مدل :: Reg 2
  NIOH 2 Special edition SteelBook بازی Nioh2  بر خلاف اینکه نسخه دوم سری است اما از نظر داستانی حکم پیش درآمد نسخه یک را دارد.داستان بازی در دوران سن گوکو در ژاپن و در قرن شانزدهم جریان دارد.بازی شما را در نقش Hiddy قرار می دهد که همراه با دوست خود Tokichiro به Oda Nobunaga خدمت..
ناموجود
Nioh 1&2
موجود نیست
تولید کننده :: Team ninja مدل :: PS4
  NIOH 22 عدد دیسک اورجینال و  پلمپ بازی Nioh2  بر خلاف اینکه نسخه دوم سری است اما از نظر داستانی حکم پیش درآمد نسخه یک را دارد.داستان بازی در دوران سن گوکو در ژاپن و در قرن شانزدهم جریان دارد.بازی شما را در نقش Hiddy قرار می دهد که همراه با دوست خود Tokichiro به Oda Nobunag..
ناموجود
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)